2 Temmuz 2011 Cumartesi

Kayseri Spor Medyası II
Daha dün akşam yayınladım aslında benzeri bir yazıyı ama baktım olmuyor. Yüksel Yıkılmaz' ın sahibi olduğu Kayseri Tempo Gazetesi kaynaklı bir haber bugün spor portallarında yayınlanıyor. www.internetspor.com sitesinde bir haber Kayserispor' da Logo Fiyaskosu  başlığıyla atılmış. Aynı sitede yine Yüksel Yıkılmaz' a ait Şaşkınsınız Vesselam isimli bir de köşe yazısı var.

Aslında haklılık payı var. Bu eleştirmemiz gereken 3-4 konudan biri ve de çok ciddi ama sormak istiyorum Yüksel Yıkılmaz' a. Siz hangi takımın taraftarısınız, hangi kulübün savunucusunuz? Kayserispor taraftarıysanız başımız üzerine ama siz açık ve net Gs taraftarı olduğunuzu her platformda söylemiyor musunuz? Lig maçlarından sonra Gs değerlendirmesi yapmıyor musunuz? Yenilgilerinde yerin dibine girip, galibiyetlerinde havalara uçmuyor musunuz?

Kayserispor' un logosu sizi NE İLGİLENDİRİR, sizi NE IRGALAR? Gidin taraftarı olduğunuz, bulunduğunuz her ortamda arkasına sığındığınız Gs' nin logosunu eleştirin, renkleri ile uğraşın. Siz neden Kayserispor' un üzerinden bişeyler kazanma derdinde ve çabasındasınız?


Siz söyledin diye o logo değişecek mi? O tarih düzeltilecek mi? Sırf siz söylediniz diye hep öyle kalsın istiyorum. Çünkü sizin haddiniz de değil, ilgi alanınız da değil Kayserispor. Gidin Gs ile ilgili yazınızı yazın, eleştirinizi yapın, sevinçlerinizi yaşayın. Yoksa siz ve sizin gibilerle olan mücadeleme devam edeceğim.

Kayserispor yönetimi ve sayın Hurma' da artık bu konulara bir netlik kazandırmalı. Bu tarz şahıslara bu fırsatları tanımamalı. Bunların amacı 10 sene önceki Kayserispor' u yeniden canlandırmak, o günleri yeniden yaşamak. Uyanık olun Kayserispor camiası. Bu tarz şahıslara pabuç bırakmayın...

Muratt

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum sizin...