5 Ağustos 2011 Cuma

İncialan Klasikleri


Ve bir ritüelin yine başladığına şahit olduk bugün. Cumhuriyet gazetesinin spor sayfasında Kayserispor yönetimi ile ilgili bazı iddialar dillendirilmiş. İddiaların sahibi Grup38 Taraftarlar(!) Derneği Basın Sözcüsü Mehmet İncialan. Açıklamalarında daha doğrusu iddialarında Kayserispor başkanı Recep Mamur' un kulübü kendisine sahte imzalarla imzalanmış senetleri kullanarak borçlandırdığını anlatılıyor.

Olayların geçmişi 2008, 2009 yıllarına dayanıyor. Suç duyurusunda bulunmuştu Mehmet İncialan o zamanlarda kulüp başkanı hakkında. Ve başkan Recep Mamur aklanmıştı ama İncialan bey iddialarından vazgeçmedi. Bakın bugün yine başlamış benzeri yorumlara.

Mehmet İncialan kimdir, nedir sorularına verecek fazla bir cevabım yok aslında. Ne iş yapar, geçimini nasıl sağlar bilmiyorum. Taraftar görünümlü biri kendisi. Grup38 derneğini kullanarak reklam yapmaktan başka birşey yapmayan biri olarak tanıyorum. 

Tek bildiğim şey geçimini Kayserispor kulübünü ve yönetimdeki isimleri mahkemeye vererek kazandığı tazinatlardan kazanıyor. Yılın belirli dönemlerinde bu tür açıklamalar yapıp Kayserispor yönetimini galeyana getiriyor ve açtığı davalarla senelik kazançlarını kazanmaya çabalıyor. 

Tek dileğim Kayserispor yönetiminin bu tür oyunlara gelmemesi ve bu tarz beklentileri boşa çıkarması. Kimin ne olduğunu Kayseri kamuoyu az çok biliyor. İncialan' da öyle. Hoş bilmese de ne yazar. 

Muratt..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum sizin...