3 Aralık 2011 Cumartesi

Duraklama Devri


Erciyesspor iyi futbol oynuyor. Ama son bir kaç senedir yaşadığı o duraklama devrini bir kaç maçtır yine yaşıyoruz. Bugün futbol olarak pek bişey izletemedi her iki takımda. Bazı pozisyonlar bulmamıza rağmen son vuruşlarda ki etkisizlik puanların paylaşılmasına neden oldu.

Emrah BOZKURT yine ne kadar iyi bir golcü olduğunu ispatladı bugün bize. O top ancak öyle vurulursa gol olurdu ki Emrah bu konuda oldukça iyi bir santrafor. Posinkoviç ve Sofianne Hanni bugün etkili olamadılar. Zira ikinci yarıda Posinkoviç' in etkisiz oyununa devam etmesi üzerine Alican TEZ' i oyuna aldı Fikret Hoca. Yalnız orta saha da Hasan Wasffa beklendiği kadar etkili olamıyor. Bana mı öyle geliyor diye düşünüyordum ki bugünkü futbolunu gördükten sonra tamamen kanaat ettim. Bir de Amit Guluzade mevzuu var. Ben bu çocuktan çok iş bekliyordum ama haftalardır on bir de başlamasına rağmen maalesef etkisi yok. İkinci yarıda umarım düzelerek takıma katkı sağlar.

Elazığspor ise ligde bulunduğu yeri hakettiğini gösterir bir maç çıkardı. Özellikle ilk yarıda ki etkili oyunu ile Erciyesspor' u oldukça sıkıntıya soktu. 10 numaralı formayı giyen Arif ŞAHİN' i bugün çok beğendim. Belki takımı adına bugün o kadar etkili olamadı, belki maçı çevirecek kadar futbol oynamadı ama Arif takım oyununda ne yapılması gerekiyorsa bence fazlasıyla yaptı.

Girilen Duraklama devrinden tez çıkılmasını diliyorum. Zira Süper Lig' de Erciyesspor' u görmeyi çok özledik ve bu takım bunu fazlasıyla hakediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum sizin...