3 Nisan 2012 Salı

Yönetim Bu Kez Erken Uyandı.

Kayserispor yönetimi taraftar baskısı ve talepleri doğrultusunda yarın TFF' na başvurarak Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finalinde Fenerbahçe ile oynayacağımız maçın 20-40 TL olarak açıklanan bilet fiyatlarının diğer üç maç ile aynı tarifeye çekilmesini talep edeceğini duyurdu.

Bu kez sesimizi çok daha güçlü, çok daha çabuk ve çok daha etkili duyurduk. Belirtmekte fayda var. Bu talebimiz yine bizzat Süleyman Hurma tarafından dinlenmiş ve dikkate alınarak yönetime bildirilmiştir. Her fırsatta Süleyman Hurma' ya yüklenen, olur olmaz her konuda Süleyman Hurma' yı eleştiren arkadaşlar bunu göz ardı etmesin...

Kulübün resmi siteden yaptığı duyuru şu şekilde...


Bugün Ziraat Türkiye Kupası organizasyon toplantısı TFF’nin İstinye’deki merkezinde yapıldı. Ankara ve İstanbul'da oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçları için takımlara ayrılacak tribünler ve bilet fiyatları belirlendi. Oyananacak 4 karşılaşmanın 3'ünün bilet fiyatları 10 – 20 TL olarak belirlenirken Fenerbahçe ve Kayserispor maçının bilet fiyatları    20 – 40 TL olarak açıklandı.
Kayserispor Kulübü olarak bu konuyla ilgili TFF’ye yarın itibariyle müracaat edeceğimizi tüm kamuoyuna duyururuz.

Kayserispor Kulübü 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum sizin...