29 Mayıs 2012 Salı

TÜMKAYDER 1. Mantı Festivali


TÜMKAYDER ( Tüm Kayseri' liler Derneği ) İstanbul merkezli bir dernek ve dernek başkanlığını Sabah Gazetesi Spor Yazarı Sayın Fatih Doğan yapıyor. Aslında TÜMKAYDER uzun zamandır var ama ne yazık ki adından başka bir etkinliği yoktu. Son zamanlarda biraz kıpırdanmalar başladı ve bu da bizi çok mutlu ediyor. Şimdi gelelim bloga bu konuyu taşıma nedenimize. Bir Kayseri' li olarak içeride dışarıda ne kadar Kayseri' li var ise bir araya getirme ya da buna vesile olma gibi bir görevi kendi kendime tayin ettim. Gerek maçlarda, gerek bu tür etkinliklerde Kayseri' lilerle bir araya gelmeyi veya Kayseri' lileri bir araya getirmeyi çok arzuluyorum.

TÜMKAYDER 10 Haziran 2012 günü İstanbul Esenler' de İstanbul' da bulunan diğer İlçe ve köy dernekleri ile birlikte 1. Mantı Festivali düzenliyor. Hedef yaklaşık 10 Bin Kayseri' liyi bir araya getirmek ve mantı yedirmek. : ) Evet evet. Mantı festivalimiz var dostlar. Ben katılmaya katılamıyorum da bu yazıyı okuyup katılacak olanlar olur ise yemiş kadar olacağıma emin olabilirsiniz : ) Şimdiden iyi eğlenceler...

1 yorum:

  1. Tüm Kayserililer 10 Haziran Pazar günü 15.00'da İstanbul Esenler Dörtyol Meydani'nda 1.Mantı Festivali'nde buluşuyor. Mehteran, sanatçılar , organizasyonlar, siyasiler MİLLETVEKİLLERİMİZ kayseri valimiz SN MEVLÜT BİLİCİ BÜYÜKSEHİR BELEDİYE BASKANIMIZ SN MEHMET ÖZHASEKİ BAHCELİEVLER BELEDİYE BASKANI HEMSEHRİMİZ OSMAN DEVELİOĞLU DEVELİ BELEDİYE BASKANIMIZ SN RECEP ÖZKAN ayrıca futbolculardan İBRAHİM ÜZÜLMEZ RÜŞTÜ RECBER SİVAS SPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ RIZA CALIMBAYTAYFUR HARVUTCU , SANATCI SORAY UZUN ALİ RIZA BİNBOĞA VE DAHA BİR COK SÜPRİZ ÜNLÜLERİN ve 10 bin kisiye Manti ikramıyla buluşuyoruz. 7'den 70'e tüm Kayserili hemşehrilerimizi bekliyoruz. Tv Kayseri canli yayınlayacak.. Ayrıca 20'in üzerinde ulusal meta takip edecek..
    ŞİMDİ SIRA SİZ DEĞERLİ HEMSEHRİLERİMİZDE
    HAYDİ KAYSERİLİ DOSTLAR HEMSEHRİLER ESENLER VE İSTANBUL KAYSERİLİLERİ GÖRSÜN HEP BİRLİKTE DÖRTYOL MEYDANINI DOLDURALIM

    YanıtlaSil

Yorum sizin...