21 Haziran 2012 Perşembe

Transfer GündemiAmrabat ile ilgili kulağımıza gelenleri paylaşalım istedim. Gs' nin ardından Fb' de oyuncuya talip olmuş deniyor. Kahkihkohkah... Bunlar yine bir birine düşecek. Şaka bir yana Fb' nin girişimlerini Trt Spor haber yapmış. Söylenildiğine göre Fb 11 Milyonu gözden çıkarmış. Pek samimi ve inandırıcı değil. Gerçi kulağıma haricen gelen bir şeyde yok. Onu söyleyeyim. 

İngiltere' den Wigan Athletic ile İtalya' dan Napoli' nin girişimleri olduğunu geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Wigan' ın resmi teklifi yaptığı ve 5 Milyon € yu gözden çıkardığı söylendi ama teyit ettiremedim.

Pek kaale alınmıyoruz, bize az kişiyiz gözüyle bakılıyor belki ama bizim isteğimiz de futbolcu 15' e Türkiye' de ki rakiplerimize gideceğine, Avrupa' ya 5' e gitmesinden yana. Bunu sadece ben değil, Kayserispor' un menfaatlerini düşünen, herkes söylüyor. Niye ben zayıflarken rakibim güçlensin ki?

Şimdi bir son haber paylaşalım. Amrabat' a yukarıda ki takımlar haricinde Rusya' dan da talipler var(mış). Haydi buyrun buradan yakın. Ben bir daha altını çizeyim. 15 milyon €' ya Gs,Fb,Bjk ya da Ts' ye oyuncu verileceğine 5 milyon €' ya yurt dışına verilsin daha makbul. Az kazanalım ama biz kazanalım, buradakiler avcunu yalasın...


6 yorum:

 1. Ortaamm bence 15 milyona satın, her maça gelene 10€ verirsiniz.Böylece bu fazladan 10 milyon euro'yla tribüne 1 milyon taraftar çekersiniz.Bedava yaptınız kimse tenezzül etmedi izlemeye böylece izdiham yaratırsınız.

  YanıtlaSil
 2. ahaha adsız güzel yorum :)

  YanıtlaSil
 3. http://p.twimg.com/AunHIOkCEAAWGN1.jpg:large Hurmanın kim olduğunu Aziz Yıldırım ile yaptığı şu konuşmada görebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 4. siz GS ve FB yi rakip olarak mı görüyorsunuz yazık

  YanıtlaSil
 5. Hasan Ali transferinize de tepki ve isyanınızı; Türkiye piyasasında sol bek YOK'ken Elinizdeki "TEK" sol beki 3.750 milyona satmanıza öfkeli tepkilerinizi, rakibinizin güçlendirilmesine olan isyanınızı, 1 milyon euro'ya ruslara gitseydi ama 3.750 ye Fener'e gitmeseydi demelerinizi bekliyoruz. Şaka değil hakikaten ailecek bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 6. bu bloga gülmek için giriyorum en son Fener Türkiye kupasında kayseriyi elediğinden beri. baya komik şeyler yazıyor çocuk

  YanıtlaSil

Yorum sizin...