17 Nisan 2013 Çarşamba

Her Zaman Okuduğunuz Hürriyet'i Şimdi İzleyin

Hürriyet TV şimdi yayında.

Hürriyet TV’yi ziyaret edenler, aradıkları her şeyi artık tek tıkla seyredebilecekler. Hürriyet TV, zengin haber içeriğinin yanı sıra konusunda uzman isimlerle gerçekleştirdiği programlarla da dopdolu.

Hürriyet TV’de Berza Şimşek’ten günün mutlaka görülmesi gereken haberlerini izleyip usta gazeteci Sedat Ergin’den haftanın yorumunu alabilirsiniz. Üstelik gündemin özetini, Metehan Demir, 3 dakikada sizin için yorumluyor.

Burcunuzdaki yeni gelişmeleri merak ettiğinizde ise Susan Miller ile yıldızlara bakabilir, Sebla Kutsal ile dilediğiniz zaman, kültür ve sanat dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Uğur Cebeci ise sivil havacılığın geldiği son noktayı size Kokpit’ten anlatıyor.

Magazinden spora, eğlenceden ekonomiye hepsi ve daha fazlası, sürekli güncellenen Hürriyet TV’de sizi bekliyor.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bir bumads advertorial içeriğidir

Neler Değişti, Nasıl Buralara Geldik?


Maç yazısı yazmayı düşündüm ancak daha önemli bir husus var şu an benim için. Takım nerden nereye geldi, nasıl geldi, gelmeden önce neden ordaydı, sanırım konuşulması gereken en önemli konu.

Rakiplerin puan kaybetmesi ile ligde 6. sıradaki yerimizi sabitledik. Bu sene ligin tuhaf bir hâli olduğu herkesçe malum. Kim kimi nasıl yenecek hiç belli olmuyor. Bu tuhaflıklara son hafta 9 maçın 8 tanesinin 1-0 bitmesi de eklendi ve tabiri caizse eksik olan parça da tamamlandı.